Garderobes revīzija ar stilistu

Cik bieži Tu rocies pa savu drēbju skapi, mēģinot atrast ko uzvilkt? Vai kādreiz esi teikusi “man nav ko vilkt mugurā”, bet Tev ir gana pilns skapis ar drēbēm? Iedomājies, ka katru rītu Tu pamosties, atver funkcionālu un Tev atbilstošu drēbju skapi, kurā ir apģērbs katram Tavas dzīves gadījumam?! Izklausās labi vai ne? To ir iespējams izdarīt! 

Kā tas notiek?!

  • Tā ir konsultācija ar auguma proporciju, atbilstošo krāsu un pašreizējā dzīvesveida novērtējumu. Es sniedzu padomus par to, kas Jums vislabāk derēs - apspriedīsim krāsas, piegriezumus, audumus un stilus 
  • Kopā pārlūkosim gandrīz katru apģērbu, lai saprastu, kuri apģērbi “darbojas” un kuri nē – Es parādīšu, kā izveidot JAUNUS komplektus no esošajiem izstrādājumiem
  • Veidosim iepirkumu sarakstu ar lietām, kas aizpildīs Jūsu pašreizējās garderobes nepilnības
  • Būs  drēbes, kas Jums absolūti neder (izstāstīšu KĀPĒC, lai Jūs tādas vairs neiegādātos)
  • Būs arī kaudzīte ar drēbēm – kuras jālabo, jāpielāgo, jāpāršuj, vai jāatrod tām komplekti. Ja nav enerģijas un laika to darīt, tad viņas pārceļas uz pirmo čupiņu – NEDER!
  • Atlikušo “funkcionālo” garderobi pārkārtosim, sagrupēsim, izveidosim apģērbu sistēmu!
  • Mēs nodefinēsim Pašreizējo stilu, un apskatīsim veidus, kā veikt mazas, pozitīvas izmaiņas, lai ar katru turpmāko soli Jūs uzlabotu savu pārliecību un garderobes lietderību
IEGUVUMI: Pēc revīzijas Jūs katru dienu izskatīsieties un jutīsieties daudz labāk. Vienlaikus labāk izprotot formas, stilus un krāsas uz kurām jākoncentrējas turpmāk.
Pēc revīzijas Jūs varēsiet ātri un viegli piekļūt savam apģērbam, apaviem un aksesuāriem. Ik rītu būs vieglāk saģērbties. Jūs ietaupīsiet laiku un nervus.
Pēc revīzijas ir skaidrs, kas Jūsu skapī atrodas, kas iztrūkst, kam līdzekļus nevajadzētu taupīt un ko vairāk nepirkt. Tas atvieglos katru nākamo iepirkšanās reizi un palīdzēs Jums būt pārliecinātai par to, ko valkājat!
Garderobes “sakārtošana”, uzlabos Jūsu iepirkšanās paradumus, ilgtermiņā ietaupīs naudu un enerģiju!


Šis piedzīvojums ilgst no no 3-3,5 stundām

Pakalpojuma cena vēl vasarā TIKAI 120eur  + ceļa izdevumi (20-35eur)

No 1.09.2024 ar sezonas atsākšanos - cena 140eur  + ceļa izdevumi (20-35eur)

Piesakies šeit: 

Ja šķiet, ka nepieciešama palīdzība garderobes revīzijā un nezini ar ko sākt, kuras ir tās kļūdas kas neļauj Tev lieliski justies, piesaki sev vēlamu un ērtu laiku! Saskaņosimies! 

VIENOJOTIES PAR KONKRĒTU DATUMU/laiku - TIEK veikts pilns maksājums ar pārskaitījumu. 

Katrai sievietei garderobe ir pilnīgi atšķīrīga un revīzija - tieši tāpat!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.