Make up apmācība 1:1

Tikai 2h iemācies uzburt Savu grimu PATI! Droši un ar pārliecību - ka māki! Kosmētikas veikalos ir tik daudz. Vai tiešām tas viss ir jālieto? Un ko iegādāties tieši man? Bieži, tik šķietami vienkāršas lietas, sievietes dzen izmisumā.  Skaista grima noslēpums nav tajā, cik daudz materiālus Jūs izmantojat, bet gan zināšanas - kādus tieši Jums nepieciešams un kur?! Izskatīties lieliski ir vienkārši, tikai jāzina kā! Nāc un es Tev iemācīšu! Ātri, veigli, saprotami!

make up apmēcība

Kā tas notiek?

Skaists rezultāts nav apslēpts kosmētikas daudzumā, bet gan pareizu toņu un materiālu izvēlē. Individuālā make up apmācībā  piemeklēsim Jums  atbilstošus produktus, otas un tehnikas paņēmienus, kas atvieglos ikdienu! Sāksim ar sejas kopšanu, pamata izveidi un turpināsim ar Jums vēlamu rezultātu. Neatkarīgi, vai vēlaties apgūt vieglu/naturālu dienas grimu, vai izteiksmīgu vakara grimu. 

Atradīsim Jūsu īstos lūpu un acu toņus. Jūs iemācīsieties, kā izskatīties lieliski pat 15 minūtēs ar pārliecību! Kļūsti pati Sev par vislabāko vizāžisti!

APMĀCĪBĀ: 

  • Jūsu kosmētikas maciņa izpēte;
  • uzacis, to nozīme sejas izteiksmē, pareiza forma
  • sejas kopšanas pamati, lai sagatavotos grimam
  • sejas ovāla tips, tā korekcija ar grima palīdzību;
  • dekoratīvās kosmētikas veidi un instrumenti, kas derēs tieši Tev
  • praktiska apmācība make up uzklāšanā 
  • shematiskais zīmējums ar piemērotajiem individuālajiem kosmētikas toņiem un līnijām 

Ar darba materiāliem, kosmētiku un otām nodrošinu, bet savu kosmētikas maciņu paņemt līdz noteikti iesaku, lai varam veikt revīziju :) 

Pakalpojuma laiks aptuveni 2,5h, cena 70eur 

Nākot divatā, katrai cena 55eur

Piesakies šeit: 

Ja vēlies neuztraukties par make up un katru rītu viegli to izveidot - piesakies! Tiksimies un es Tev iemācīšu justies skaistai - viegli!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.